Kodu > näitus > Sisu
Elektriauto laadimine kaabel maaühendus ja null vahe
- Jan 21, 2017 -

Kas elektriseadmete maandusega ei ela metallosad hea metal seost madalikule kaitsta inimeste turvalisust. Kui see ei ole kaitsev maandus elektriseadmete kui kusagil isolatsioon elektriseadmete on kahjustatud, siis ei oleks laetud osad võib nõuda, tõenäoliselt põhjustada elektrilöögi.

Kaitsev maandusseade on ühendatud kui keha kui liigutav pingestatud osadega, vastupidavuse tõttu inimkeha on ligikaudu 1000 ω ja takistus on ainult 10 ω, mõlema paralleelse ja nullilähedane läbiva voolu inimkeha, vältides seega esinemise elektrilöögi õnnetus. Tööstuslikus lülituste sobivat kaitseriietust maandus nullpunkti ole maandusvahendid kolmefaasilise neljajuhtmelised süsteemi.

Kaitse ahelad 0 viitab tööstuse elektri seade ei ole laetud metallosad seotud null rida süsteemis, et vältida inimeste kannatusi elektrilöögi oht. Kaitse elektriseadmete null, kui isolatsioon kahju, kest kui laetud, lühisvool null-line moodustumise radu, kiire ja usaldusväärne kaitse seadmed, eraldage seade.

Praktiliseks kasutamiseks kaitse nullimisasendisse on rohkem kasu kui maapinnal. Kui lühikese juhtub, katkestas elektri sest faasi kooskõlas neutraalse lühis vaheline takistus väike, lühisvool, kaitseseadmete ja agility. Kaitse- null neutraalsed-punktilise maandus madalpinge kolmefaasilist neljajuhtmelised süsteemi.


Copyright © Besen-Group Kõik õigused reserveeritud.